Sık Sorulan Sorular

Nishplas İpek Sıva Nedir?

Nishplas İpek sıva 4 çeşit pamuk ve doğal mineral taşlardan oluşan ısı, ses ve nem yalıtımlı iç cephe kaplamasıdır.

Nishplas İpek Sıva Ses Yalıtımı Sağlar Mı?

Nish silk plaster ortalama %35 ses yalıtımı sağlar: Ses yalıtımındaki üstünlüğü ile ayrıcalığı hemen fark edilir. Dokusundaki polistren ve tekstil komponentlerinin özelliği ile çok özel akustik sağlamaktadır.

Nishplas İpek Sıva Isı Yalıtımı Sağlar mı?

Nishplas ortalama %35 Isı Yalıtımı Sağlar: İçeriğindeki temel hammaddelerin sayesinde ısıyı (sıcak-soğuk) bünyesinde tutabilmesi özelliği ile ciddi bir yalıtım sağlamaktadır.
Mevsim şartlarına göre duvarlarda oluşan ısı ile (sıcak-soğuk) yaşam alanları arasındaki ısı köprüsünü kırmakta, etki transferine engel olmaktadır. Bu sayede enerjinizi sadece ortamdaki havayı ısıtmak veya soğutmakta harcarsınız, duvarlarınızı değil.

İpek Sıva Nem, Küf ve Rutubeti Önler Mi?

Nish silk plaster duvarlarda oluşan nemlenme ve terlemeyi içeriğindeki tekstil ve pamuk sayesinde emer. Dışa bakan yüzeyi sayesinde de kurutur. Böylelikle nem, küf ve rutubet oluşumunu engeller

İpek Sıva Nishplas Kusurları Örter Mi?

Bir iç cephe sıvası olduğundan duvarlarınızdaki kusurları (çatlak, döküntü, çukur, delik vs.) hiçbir tamirata gerek kalmadan mükemmel bir şekilde kapatır. Esneme özelliği ile diğer iç cephe uygulamalarında görülen ‘duvar çatlakları’ görülmez.

İpek Sıva Tadilatı Kolay Mı?

Hiçbir cephe malzemesinde olmayan bir özelliği ile sizlere sunuyoruz. Bütün yaşam alanlarında temizlik, taşınma, mobilya yenilikleri gibi değişik sebeplerle darbelerden meydana gelen deformasyonları su spreyi ile çok kolay bir şekilde ustalıkla tamir edersiniz.

Nish Silk Plaster Şık Mı?

Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenilirlik süresi itibariyle çok daha uzun sürelidir. Her rengin insanlar üzerinde (göreceli) sağlamış olduğu canlılık ve motive edici etkileri vardır. Zengin renk yelpazesi ve sıra dışı dekoratifliği ile sizlere bu özellikleri yaşatmaktadır.

İpek Sıva Güvenilir Mi?

İçeriğindeki komponentler (tekstil, tutkal ve genleştirilmiş polistren tanecikleri) sayesinde yapabilirliğini en az seviyeye düşürmekte ve alev almamaktadır.
Aynı zamanda kimyasal madde kullanılmaması, nefes alıyor olması, terlemeyi önlemesi ve kokusuz olması diğer özellikleri arasındadır. Ayrıca esneme özelliği ile çocuklara yönelik ev kazalarında son derece koruyucudur

Nishplas İpek Sıva Silinebilir Mi?

Nishplas nemli bir bez yaedımı ile kolayca silinebilir.

Nishplas İpek Sıva Ekonomik Mi?

Evlerimizde ve iş yerlerimizde her sene yada 2 senede bir boya yapmak durumunda kalıyoruz. Nishplas 10 yıl dökülmeme garantilidir. Muhteşem görüntüsü sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

Nishplas İpek Sıva Fayans Üzerine Uygulanır Mı?

Nishplas fayans dahil bütün kuru zeminlerde uygulanabilir

Nishplas İpek Sıva Banyolarda Kullanılır Mı?

Nishplas duşakabin içi hariç bütün banyolarda kullanılabilir.

Nishplas’a Su Temas Ederse Bozulur Mu?

Nishplas yapısındaki tekstil parçacıkları sayesinde metre karede 200 ml su emebilme özelliğine sahiptir. Şayet sürekli aktif bir şekilde suya maruz kalırsa bozulur.

Nishplas İpek Sıva Üzerine Boya Olur Mu?

Nishplas üzerine boya olmaz. Aynı üründen farklı bir renk yapılabilir. Sökümü kolay olduğu için boya katmanına rahatlıkla geri dönülebilir.

Nishplas İpek Sıva Yanıcı Mı?

İçeriğindeki kompenenetler (tekstil, mineral taşlar genleştirilmiş polistren tanecikleri) sayesinde yanabilirliğini en az seviyeye düşürmekte ve alev almamaktadır.

alışveriş sepeti
WhatsApp Destek
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Nishplas.com Müşteri Hizmetlerine Hoş Geldiniz,

Size nasıl yardımcı olabilirim?