Gizlilik Politikası

nishplas.com web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde, SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve İYZİCO Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır. 

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartınızın güvenliği SSL Şifreleme Teknolojisi ile sağlanmaktadır. Kredi kartından ödeme yapmak için bilgilerinizi girdiğiniz sayfada, kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında/adres satırında kilit simgesi yer almaktadır. Bu simge, Geotrust tarafından sağlanan RapidSSL sertifikası anlamına gelir. Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı HTTPS’ye dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda, web sitemizden bağımsız olarak müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreleme kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi nishplas personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. nishplas.com adresinde müşteri kredi kartı bilgileri hiçbir koşulda kayıt edilmemektedir. 

Kişisel Bilgi Güvenliği

nishplas.com web sitemizde teslimat için bildirmiş olduğunuz kişisel bilgiler ve adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması

Adınız, soyadınız, telefon, E-posta adresiniz, adres bilgileriniz, satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumları sadece nishplas.com kullanabilir.

Müşterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar

nishplas.com web sitemizde almış olduğumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müşterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması; anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müşteri kişisel güvenliği açısından önem arzetmektedir.

nishplas.com hiçbir şekilde müşterilerinden e-posta aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. nishplas.com web sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar sadece (sipariş, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, vb.) bilgi içeriklidir.

 

alışveriş sepeti
WhatsApp Destek
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Nishplas.com Müşteri Hizmetlerine Hoş Geldiniz,

Size nasıl yardımcı olabilirim?